Hodowla Herbu Czarny Wilk
Magdalena Salzman
Mikorzyn 99G 62-561 Ślesin
tel. 532 706 656
hhcw@wp.pl
Webdesign: Alicja Szmyt
Hodowla Herbu Czarny Wilk                                                                                                                                                          MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH WROCŁAW
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
II MEMORIAŁ NATANA WILCZE SERCE WROCŁAW 18.04.2010


Wystawa we Wrocławiu rozpoczęła tegoroczny sezon. Wybraliśmy się na nią ze wszystkimi naszymi psami.

Chcieliśmy podziękować sędziom, asystentom kynologicznym, organizatorom i osobom zaangażowanym za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy. Uczestnictwo w tej wystawie dostarczyło nam wielu wspaniałych wraże
ń, umożliwiło podziwianie przepięknych psów. Mogliśmy spotkać swoich przyjaciół oraz nawiązać nowe kontakty i znajomości. Było nam szczególnie miło gdyż na wystawę dojechały dwa pieski z naszej hodowli: Juno i Jazon :) Dziękujemy ich właścicielom, za to, że mogliśmy je oglądać na ringu. Pozdrawiamy gorąco naszych przyjaciół  z Krainy Wilka. Ściskamy mocno dziewczyny ze Scrato. Dziękujemy za miło spędzony czas wszystkim wystawcom a w szczególności osobom z hodowli Wilcze Serce, Jadu Skorpiona i Adorator. Miło było zmierzyć się z waszymi psami na ringu J Pozdrawiamy również nasze ulubione Czarne Wilki. Specjalne uściski dla naszych "biewierkowych" dziewczyn :)

Owczarki niemiecki oceniała Pani Ramona Huber, międzynarodowa sędzina z Niemiec.

Pierwsze do konkurencji stanęły w kasie szczeniąt Juno i Jazon. W klasie tej startowało siedem piesków. Dla Jazona i Juno jak i dla ich właścicieli był to debiut wystawowy. Tym bardziej chcieliśmy złożyć wielkie gratulacje za osiągnięte wyniki. Jazon zajął II miejsce a Juno III :)

Nasza Urania pobiegła w klasie młodzieży i na 9 suk zajęła IV miejsce. Otrzymała ocenę doskonałą i piękny opis " elegancko zbudowana, bardzo dobra postura, wyśmienita prezencja" :)

Besta startowała w klasie otwartej i w konkurencji pięciu suk zajęła I miejsce. Otrzymała ocenę doskonałą i tytuł "Najlepszej Suki w Rasie". Przyznano jej też kolejny certyfikat na Championa Polski CAC i certyfikat na Inter Championa CACIB :):):)

Jesteśmy bardzo dumni z naszych piesków.  To dzięki nim poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, nawiązaliśmy przyjaźnie, możemy uczestniczyć w takich wspaniałych  imprezach (jak ta we Wrocławiu) i podziwiać te piękne zwierzęta jakimi są owczarki niemieckie.
Chcielibyśmy zaprosić wszystkich właścicieli piesków z naszej hodowli do uczestnictwa w wystawach. Szczegóły i terminy na www.pkpr.pl. To naprawdę dobra zabawa z domieszką adrenalinki :) Pozdrawiamy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć
.<--klik