Hodowla Herbu Czarny Wilk
Magdalena Salzman
Mikorzyn 99G 62-561 Ślesin
tel. 532 706 656
hhcw@wp.pl
Webdesign: Alicja Szmyt
Hodowla Herbu Czarny Wilk                                                                                                                                                          I KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCHCZĘSTOCHOWA
I KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
CZĘSTOCHOWA 29.05.2010
ZORGANIZOWANA PRZEZ POLSKI KLUB PSA RASOWEGO
ODDZIAŁ NR 5

 

Bardzo się cieszymy, że udało nam się wybrać na wystawę do Częstochowy pomimo tak trudnego czasu i zagrożenia powodzią. Była to pierwsza wystawa zorganizowana przez oddział PKPRu z Częstochowy. Pogoda dopisała, wyjątkowo nie padało!!! Gratulujemy wszystkim osobą zaangażowanym w przygotowanie wystawy, profesjonalizmu i doskonałej organizacji. Miło było gościć u Was :)

Na wystawę dojechały "nasze" pieski: Jona, Juvena i Jazon Herbu Czarny Wilk. My wystawialiśmy Bestę i Uranie. Było bardzo rodzinnie, bo dojechały jeszcze pieski ze Scrato.

Bardzo było miło zobaczyć śliczne berne
ńczyki Marzenki: Baskinkę i Horacka. Pozdrawiamy również Migotkę, Krysię i Basię :)

Przykro nam, że nie dojechały pieski z Wilczego Serca. Pozdrawiamy gorąco i wierzymy, że wszystko będzie dobrze.

Dla czarnych suczek Jony, Juveny i Ery był to debiut wystawowy.  Dziewczyny spisały się doskonale. Pięknie się zaprezentowały i  wszystkie dostały oceny wybitnie obiecujące :) Jona zdobyła w klasie szczeniąt złoto, gratulacje :) Słodką Venkę o super prezencji zjadł stres.  Era Scato z Nysy zdobyła brązowy medal :) Mamy nadzieję, że teraz będziemy się częściej widywać na wystawach :)

Jazon wybiegał w klasie szczeniąt złoto, wygrał porównanie i zajął II miejsce w Best In Show :) gratulację.

Urania w klasie młodzieży na 8 suczek zajęła III lokatę i otrzymała ocenę doskonałą. Jesteśmy dumni z naszej iskierki :) 

Besta zwyciężyła w klasie otwartej suk, otrzymała ocenę doskonałą i certyfikat na championa CAC!!! To jej trzeci CAC co pozwala  na przyznanie tytułu wystawowego Championa Polski !!!!!

Podczas wystawy została rozegrana konkurencja na Najlepszego Młodego Prezentera. Gratulujemy Mateuszowi i naszej Beci :)
Zapraszamy do   obejrzenia zdjęć w galerii <---klik