Hodowla Herbu Czarny Wilk
Magdalena Salzman
Mikorzyn 99G 62-561 Ślesin
tel. 532 706 656
hhcw@wp.pl
Webdesign: Alicja Szmyt
Hodowla Herbu Czarny Wilk                                                                                                                                                          I HALOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH POLSKIEJ FEDERACJI KYNOLOGICZNEJ ; I International Dog Show F.C.I.  - Wieluń
I HALOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH POLSKIEJ FEDERACJI KYNOLOGICZNEJ
I International Dog Show F.C.I.

WIELUŃ 11.11.2011R.

Sędziowie
Dietmar Busse - Niemcy (owczarki niemieckie , oraz inne rasy gr I i II )
Katcharina Kunze - Niemcy ( yorkshire terriery i inne )
Ggratuluję wszystkim pieskom (a raczej ich właścicielom) medali i pucharów. Wystawy to taka odrobina próżności ludzkiej, bo te puchary, medale i tytuły psy mają koło ogona Chociaż nasza Karera postanowiła na wystawie katalog poczytać.
To była nasza pierwsza halówka. Wystawa oczywiście przygotowana profesjonalnie, gratulację i podziękowania dla organizatorów. ocena psów przebiegała sprawnie i bez opóźnie
ń. Jedynie co, to jak dla mnie opisy zbyt skromne. Znalazł się też czas na pokaz obrony. Puchary od małych po te ogromne Piesków dużo i to różnorodne rasy. i pomimo, że wystawa na hali to zero zgiełku i hałasu, aż byłam zdziwiona. Oczywiście nie ma to jak wystawa na świeżym powietrzu i to jeszcze w pięknych plenerach.
Nasza Nirvanka startowała w klasie Baby i zdobyła I lokatę i tytuł Najlepsze Baby w Rasie. Jesteśmy dardzo dumni z Vany, była po raz pierwszy na wystawie i spisała się na medal! Karera natomiast nie miała  dobrego dnia i zupełnie się nie zaprezentowała. Cóż bywa.
Duże gratulacje dla Jani Herbu Czarny Wilk. Zdobyła kolejny CAC i CACIB, oraz tytuł Najlepsza Suka w Rasie.                W Best in Show zajęła III lokatę.
Pozdrawiamy Marzannę i Darka. Super, że przyjechaliście, było miło, dziękujemy za zdjęcia.
Zdjęć mamy skromniutko i słabe, bo aparaty wariowały przy świetlówkach Wstawiam link do galerii. Zdjęcia moje i dzięki uprzejmości Marzanny.
link -> GALERIA <- link