Galeria miotO w nowych domach

Dzien w którym do domu przychodzi nowy pies ma w sobie zawsze cos magicznego. To dzień oczekiwania i podniecenia, nadziei i wyobrażeń. W każdym szczeniaku jest cos takiego, co w nawet w najbardziej poważnym człowieku budzi pełne entuzjazmu zachwycone dziecko. Na tym własnie polega urok szczeniat.
 • ortos

  Ortosik. przemiły psotnik, któremu Pan wszystko wybacza :) Doskonały towarzysz i pomocnik przy wszelakich pracach ogrodowo budowlanych. Narzędzia zna wszyskie :) i chowa je w dziwnych miejscach :)

  18 images

 • odean

  Odean to teraz BOHUN :) To piękne i dostojne imię i mam nadzieję,że wyrośnie właśnie na takiego psa :) Mieszka razem z Asią, Markiem, Bazylem i dwoma kotami pod Wrocławiem w bardzo pięknym miejscu. Czarny Bazyl zaprzyjaźnił się z Bohunem, "ma juz swojego towarzysza, nawet swoje kołeczki pozwala mu obgryzać i z wielka cierpliwościa znosi wszystkie wybryki, a mały jak widać na zdjęciach, chodzi za nim po ogrodzie i go naśladuje - niestety we wszystkim" :)

  11 images

 • onyx

  Onyx mieszka w Niemczech razem z kocią rodziną :) I jak pisze jego Pani "Sluchajcie..ten pies rozsmiesza mnie bez przerwy :D
  ON chyba w poprzednim zyciu byl buddyjskim mnichem !
  Tyle spokoju i opanowania,
  za cholere nie da sie go "nakrecic" jesli ON nie chce."
  Cały Onyx :)

  60 images

 • oxa

  OXA mieszka w Kaliszu razem z przesympatyczną rodzinką i duużym Landkiem, zawładnęła sercami wszystkich tylko kot czuje się jeszcze obrażony :)

  37 images

 • otis

  OTIS teraz już BEEF mieszka w Wałbrzychu. Myślę, że ten wesoły i kontaktowy piesek dostrarczy nowym właścicielom dużo radości i miłości :)

  17 images

 • ottelia

  OTTELIA mieszka bardzo daleko od nas bo aż w Chicago. Ma dużą rodzinkę: Agnes, Marek, dzieci: Alex, Daniel i Izabelka, dwa koty i Kaya (golden). A tak piszą właściciele "Ottelia jest cudowna:) Bylismy u naszej weterynarz, wszyscy w przychodni stali w drzwiach i sie nia zachwycali :) A jeszcze ze sliczna i ze ma taki super charakter/temperament:) Jest bardzo za dziecmi, a dzieci nie moga sie nia nacieszyc! Najbardziej oczywiscie przytulana i kochana przez Marka"

  7 images

 • Oceana

  6 images